Holistic - Centrum Edukacji i Aktywności Fizycznej

Zamknij
537111228

Kadra

KURS TERAPIA PUNKTÓW SPUSTOWYCH

Ewa Staciwa

Jest absolwentką Wydziału Rehabilitacji sportowej Uniwersytetu w Northampton (UK). Ukończyła również Instytut Masażu w Monterey, Kalifornia (USA). Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. pracując jako wykładowca anatomii oraz masażu sportowego na wydziale sportowym w Moulton College (UK) piastując stanowisko kierownika siłowni rehabilitacyjnej w ISIS Chiropractic Clinic (UK) a także pracując jako terapeuta sportowy w Northampton Saints Rugby Club. Od 2012 roku prowadzi kursy dla Fizjoterapetów w Polsce.Obecnie pracuje jako specjalista ds.fizjoterapii oraz terapeuta sportowy,czynnie wykorzystując metody terapii struktur mięśniowo-powięziowych (min. Terapia punktów spustowych,metoda FDM, Suche Igłowanie) w leczeniu swoich pacjentów. Specjalizuje się w usprawnianiu pacjentów Ortopedycznych. W swojej pracy łączy doświadczenie wiedzy akademickiej z medycyną alternatywną (elementy TCM -tradycyjna medycyna chińska, Ludowa Medycyna Słowiańska oraz Ajurwedyjska).

 

 

KURS STABILIZACJA CENTRALNA

Dr Paweł Gąsior

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W 2013 roku obronił doktorat na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego z zakresu teorii sportu. Nauczyciel akademicki – prowadzi ćwiczenia z kształcenia ruchowego, fizjologi wysiłków fizycznych oraz treningu sportowego w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu.Jako aktywny sportowiec uczestniczył w maratonach kolarskich i biegowych w Polsce i Europie. Uczestnik zawodów triatlonowych na najdłuższym dystansie IRONMAN. Instruktor narciarstwa alpejskiego, klasycznego, snowboardu, kulturystyki, nordic walking. Ukończone szkolenia trenerskie z zakresu nordic walking, integracji sensomotorycznej i korekcji wad postawy w wodzie (TB Polska), treningu respiracyjnego SpiroTiger. Zainteresowania naukowe to teoria sportu ze szczególnym uwzględnieniem treningu poszczególnych zdolności motorycznych. Autor wielu publikacji naukowych.

 

 

KURS MASAŻU GŁĘBOKIEGO TKANEK MIĘKKICH - Moduł I, II

KURS METODA TRIGGER POINTS THERAPY

 

 

Patryk Wiśniewski – fizjoterapeuta

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji oraz Australasian College of Natural Therapies, ze specjalizacją w masażu głębokim tkanek miękkich. Pasjonat orientalnych technik masażu (własny autorski orientalny masaż stóp), uczestnik wielu kursów w Polsce i za granicą, a także trener personalny.

 Doświadczenie zdobywał m.in. w pracy w Australii z pierwszoligową drużyną Rugby - "Swans", w klinice masażu leczniczego, prowadząc własny gabinet, pracując przy słynnym półmaratonie w Sydney czy praktykując masaż tajski w czasie pobytu w Tajlandii. Prowadził m.in. projekt "Innowacyjne techniki masażu Spa & Wellness" w Łodzi, Warszawie, Katowicach czy w Białymstoku.

W Polsce pracował między innymi w ośrodku rehabilitacyjnym w Polanicy Zdrój i praktykował w wielu ośrodkach rehabilitacyjnych w Warszawie ( m.in. Centrum Zdrowia Dziecka, ATTiS, Stocer czy CKR w Konstancinie). Obecnie w trakcie studiów osteopatii na National University of Medical Sciences w Madrycie, prowadzi również własny gabinet i organizuje szkolenia w obszarze rehabilitacji ( kursy masażu głębokiego tkanek miękkich, trigger points therapy, igłoterapii suchej oraz zastosowanie technik energii mięśniowej w rehabilitacji).  Jest również wykładowcą w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie oraz w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej.

Ukończone szkolenia:

Szkolenia spa&wellness:

Szkolenia fizjoterapeutyczne:

 

Jakub Modliszewski - fizjoterapeuta


Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.  Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w kraju oraz w Arabii Saudyjskiej.

Pasjonat igłoterapii suchej i akupunktury. Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Futsal U-18, U-19, U-21. Współpracuje z klubami piłki nożnej, piłki siatkowej oraz sekcją lekkoatletyki. Uczestnik licznych szkoleń i kursów podyplomowych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej. Obecnie w trakcie studiów osteopatii na National University of Medical Sciences w Madrycie. Prowadzi, asystuje oraz organizuje szkolenia w obszarze rehabilitacji ( kursy masażu głębokiego tkanek miękkich, trigger points therapy, igłoterapia sucha).  Prowadzi prywatny gabinet w Szpitalu Specjalisycznym Pro-familia i w Kolbuszowej.

Ukończone szkolenia:

 


Dominik Rybak - fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterpia. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii narządu ruchu. Współpracuje przy Ośrodkach Szkolenia Piłki Ręcznej w Polsce - województwo podkarpackie. Uczestnik różnych kursów i warsztatów z zakresu fizjoterapii oraz trener personalny. Asystuje oraz organizuje szkolenia w obszarze rehabilitacji ( kursy masażu głębokiego tkanek miękkich, trigger points therapy, igłoterapia sucha). Obecnie pracujący w Centrum Rehabilitacji REHAMED - CENTER w Tajęcinie.

Szkolenia fizjoterapeutyczne:

 

 

KURS BADANIE I FIZJOTERAPIA W USZKODZENIACH STAWU SKOKOWEGO I STOPY

 

mgr fizjoterapii Izabella Cymbranowicz 

Tytuł uzyskała na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.  Zajmuje się leczeniem holistycznym organizmu ludzkiego. Traktując pacjenta jako integralną całość, dobiera indywidualnie skuteczne techniki terapeutyczne pozwalające na szybki powrót utraconych funkcji organizmu.

W swojej pracy odnajduje odpowiedzi na wiele pytań dotyczących przyczyn powstawania różnych objawów i ich nawrotów wykorzystując najskuteczniejsze metody terapii (min. metodę Kinetic Control, metodę FDM, Suche Igłowanie).  Specjalizuje się w leczeniu pacjentów ortopedycznych oraz sportowców. Nieustannie poszerza zakres posiadanej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w wielu kursach specjalistycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywa m. in. pracując jako wykładowca anatomii i zagadnień klinicznych w masażu na kierunku technik masażysta oraz zarysu fizjologii i patologii na kierunku opiekun medyczny.

Jest autorką licznych programów rehabilitacyjnych które pomagają pacjentom w powrocie do zdrowia i ulubionych aktywności fizycznych.

 

 

KURS PŁYWANIE KOREKCYJNE

mgr Katarzyna Węgrzyn 
Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego oraz Rehabilitacji AWF w Krakowie, doświadczony nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania oraz gimnastyki korekcyjnej, wykładowca PPWSZ w Nowym Targu.

 

.

KURS  MASAŻ SPORTOWY Z ELEMENTAMI PUNKTÓW SPUSTOWYCH

mgr Ewelina Mitał
Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego wydziału medycznego o kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywa podczas praktyk zawodowych. Od zawsze pragnęła pomagać innym ludziom. Ukierunkowała swoja wiedze w stronę medycyny i rehabilitacji. 

 

Brak zdjęć w galerii.

HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej
dr n. med. Danuta Fus

ul. Warszawska 81
35-230 Rzeszów
tel.: 537111228, 604251792
e-mail: biuro@centrumholistic.pl

Copyright © 2018 Holistic - Centrum Edukacji i Aktywności Fizycznej - kopiowanie materiałów zabronione.

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Rzeszów